Веб-сторінки ліквідованих РДА

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ РОЗВИТКУ РАЙОНУ – У ЦЕНТРІ УВАГИ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

Члени громадської ради обговорили суспільно-важливі питання Роменщини. Зокрема йшлося про діяльність органів опіки та піклування пов’язаної із захистом прав дитини.

«На первинному обліку служби у справах дітей перебуває 76 дітей-сиріт та дитини, позбавленої батьківського піклування, з яких 51 дитина перебуває під опікою та піклуванням, 21 дитина виховується в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, 1 дитина перебуває на повному державному утриманні в інтернатних закладах, 1 дитина перебуває в Сумському обласному спеціалізованому будинку дитини, 2 дитини навчається у вищому навчальному закладі на повному державному утриманні, – наголосила тимчасово виконуючий обов’язки начальника служби у справах дітей Роменської районної державної адміністрації Наталія СТАРУН. – Отже, 95% дітей охоплені сімейними формами виховання, і лише 5% дітей виховується в інтернатних закладах».

Розглянуто також питання про соціальний захист малозабезпечених сімей.

«Станом на 01.07.2020 у Роменському районі соціальну допомогу отримує 178 малозабезпечених сімей, яким за 6 місяців 2020 року нараховано та виплачено 2524,7 тис. гривень. Заборгованості з виплати немає», – повідомив начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр ДАЦЕНКО.

Під час засідання громадською радою проаналізовано питання про стан виконання плану заходів щодо запобігання та виявлення корупції на 2020 рік у Роменській райдержадміністрації. Про це інформувала головний спеціаліст сектору з питань запобігання та виявлення корупції і правової роботи апарату Роменської районної державної адміністрації Валентина НАЗАРЕНКО.