Веб-сторінки ліквідованих РДА

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В УСТАНОВЧИХ ЗБОРАХ ПО ФОРМУВАННЮ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

Повідомлення Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування громадської ради при Роменській районній державній адміністрації

Установчі збори для формування громадської ради при Роменській районній державній адміністрації відбудуться 31 січня о 10:00 год. у залі засідань Роменської районної державної адміністрації. Про зміни дати, часу та місця проведення установчих зборів буде повідомлено додатково.

Громадська рада при Роменській районній державній адміністрації, як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган, утворюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики». Положення про громадську раду при Роменській районній державній адміністрації схвалено на засіданні громадської ради при Роменській районній державній адміністрації Протоколом №1 від 31 січня 2017 року.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських об'єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об'єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об'єднань, недержавних засобів масової інформації (далі – інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України.

Склад громадської ради формується установчими зборами шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради визначається установчими зборами. До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства. Членство в громадській раді є індивідуальним. Участь в установчих зборах є обов’язковою.

Порядок проведення установчих зборів

1. Реєстрація учасників (початок реєстрації о 09:30 год., при собі необхідно мати паспорт або інший документ, який засвідчує особу).

2. Обрання головуючого та секретаря (робочих органів установчих зборів).

3. Обрання складу лічильної комісії.

4. Затвердження Регламенту зборів.

5. Звіт ініціативної групи про результати діяльності громадської ради попереднього складу, що діяла при Роменській районній державній адміністрації до проведення установчих зборів.

6. Визначення кількісного складу громадської ради на наступні два роки шляхом відкритого голосування.

7. Обрання членів громадської ради на наступні два роки: голосування, підрахунок голосів, звіт лічильної комісії.

8. Вирішення інших питань у межах компетенції зборів.

Порядок подання заяв

Прийом документів починається з моменту опублікування повідомлення та припиняється за 30 календарних днів до дати проведення установчих зборів. Всі заяви реєструються і мають вхідний реєстраційний номер. Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі (зразок заяви додається), підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

• рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради, посвідчене печаткою (у разі наявності);

•біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;

• копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;

• інформація про отримання інститутом громадянського суспільства, як володільцем бази персональних даних його членів, згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;

• інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, – за період діяльності);

• відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Документи можуть бути надіслані поштою або надані безпосередньо представнику ініціативної групи.

Документи приймаються до 31 грудня 2018 року у будні з 9-ї до 17-ї год. за адресою: м. Ромни, бульвар Свободи, 1 Роменської районної державної адміністрації, 3 поверх, каб. № 33, відділ організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату Роменської районної державної адміністрації.

Відповідальна особа: Дзюба Вікторія Олександрівна – головний спеціаліст відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату Роменської районної державної адміністрації електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , телефон для довідок (05448) 5-31-22.

                                                                                                                                   

ЗРАЗОК ЗАЯВИ ДЛЯ УЧАСТІ В УСТАНОВЧИХ ЗБОРАХ

 

Заява

Просимо включити до участі в установчих зборах по формуванню громадської ради при Роменській районній державній адміністрації.

(П.І.Б., посада, повна назва організації)

Дата                                                                                         Підпис