Веб-сторінки ліквідованих РДА

ВИЗНАЧИЛИСЯ ІЗ ВЛАСНИМ ПЛАНОМ РОБОТИ НА РІК, АБИ ЧІТКО РОЗУМІТИ КОЛО ЗАВДАНЬ, ЯК ДОРАДЧОГО ОРГАНУ АДМІНІСТРАЦІЇ

Під час чергового засідання Громадської ради при Роменській районній державній адміністрації затверджено план її роботи на 2019 рік

«Єдність влади та громадськості – запорука позитивних змін у суспільстві. Сьогодні районна влада готова прислуховуватись до громадськості та враховувати думку громадської ради в управлінській діяльності», – зазначив голова громадської ради Микола СТРИЖКО.

Говорили також про стан виплати орендної плати за користування земельними частками (паями) за 2018 рік.

«Одним із джерел доходів сільського населення є виплата орендної плати за використання земельних часток (паїв), яка станом на 01.01.2019 становить 100 % від нарахованої суми за користування цими земельними частками (паями). Нарахована орендна плата в 2018 році складала 262412,25 тис. грн., що більше показника аналогічного періоду 2017 року на 35,7%, – заначив головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку управління економічного, агропромислового розвитку та торгівлі Роменської районної державної адміністрації Сергій КРАМАРЕНКО. – У порівнянні з минулими роками середній рівень орендної плати від грошової вартості орендованих земельних часток (паїв) значно зріс і станом на 01.01.2019 в середньому по району становить 9,97 %».

Громадською радою проаналізовано стан укладення колективних договорів на підприємствах, установах та організаціях Роменського району. Про це інформував начальник управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації Олександр ДАЦЕНКО.

За його словами, управлінням соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації постійно вивчається стан колективно-договірного регулювання, здійснюється контроль за повідомною реєстрацією колективних договорів, змін та доповнень до них шляхом проведення експертизи умов колективних договорів на відповідність чинному законодавству. Станом на 01.01.2019 року на підприємствах, в установах та організаціях Роменського району укладено 127 колективних договорів, під їх захистом перебуває 4470 працівників, або 95,7% від штатної чисельності працівників району. Найвищий рівень охоплення системою колективно-договірного регулювання спостерігався у сфері охорони здоров’я та надання соціальної допомоги (100 %), торгівлі (100%), закладах освіти (99,9% всіх зайнятих); найнижчий рівень у промисловості (37,23%) та сільському господарстві (51,69%).

Під час засідання громадською радою опрацьовано також інші, не менш важливі та актуальні, питання. На виконанні районного бюджету та Програми економічного та соціального розвитку району за 2018 рік зосередили увагу присутніх начальник фінансового управління Роменської районної державної адміністрації Марина АНІСІМОВА та начальник управління економічного, агропромислового розвитку та торгівлі Роменської районної державної адміністрації Олена ГРЕБЕНЮК.