Веб-сторінки ліквідованих РДА

ВІДБУЛОСЬ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ РОМЕНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Члени дорадчого органу обговорили актуальні питання Роменщини. Зокрема йшлося про надання матеріальної допомоги військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби

«Виплата матеріальної допомоги здійснюється протягом місяця з дня взяття відповідної особи на військовий облік за місцем проживання у встановленому законодавством порядку. Станом на 25.06.2019 виплачена допомога 18 особам на суму 55,0 тис. грн.», – повідомив виконуючий обов’язки начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Сергій ГАЛЬЧЕНКО.

Також було розглянуто питання щодо проведених заходів з патріотично–національного виховання учнівської молоді Роменщини. «Педагоги району натхненно працюють над вихованням різнобічно та гармонійно розвиненої, національно свідомої, високоосвіченої, життєво компетентної особистості, здатної до саморозвитку та самовдосконалення», – наголосила завідувач сектору молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації Оксана БОЙКО.

Серед питань, які розглядалися, – вирішення екологічних проблем Роменського району.

На засідання винесено питання про організацію роботи із повідомленням про корупцію, внесеними викривачами.

«Одним з найголовніших завдань у сфері запобігання та врегулювання корупції на місцевому рівні є досягнення ефективної взаємодії з громадськістю. Адже держава не в змозі ефективно скорочувати це негативне явище власними силами», – зазначила головний спеціаліст (з питань запобігання та виявлення корупції) райдержадміністрації Валентина НАЗАРЕНКО.