Веб-сторінки ліквідованих РДА

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ НАДАННЯ ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО ОБГОВОРИЛИ НА ЗАСІДАННІ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

Члени громадської ради обговорили важливі питання Роменщини. Зокрема, йшлося про соціальний захист учасників антитерористичної операції

«Вивчення потреб учасників антитерористичної операції та членів їх сімей здійснюється за допомогою анкетування і відвідування сімей учасників антитерористичної операції за місцем їх проживання. На жовтень 2019 року здійснено оцінку потреб у 35 учасників АТО – зазначив начальник управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації Олександр ДАЦЕНКО. – Розроблено та постійно оновляється реєстр учасників зони антитерористичної операції з зазначенням потреб на санаторно-курортне лікування, психологічну реабілітацію, працевлаштування, професійну адаптацію, забезпечення житлом та земельними ділянками».

Станом на 1 жовтня виплачено матеріальну допомогу на оздоровлення 2 особам в розмірі 22 тис. гривень. З обласного бюджету виділено кошти для забезпечення твердим паливом 84 сім’ям учасників антитерористичної операції на загальну суму 268,8 тис. грн (відшкодування вартості твердого палива (дров) з урахуванням доставки проводиться у межах 3,2 тис. грн).

Громадською радою проаналізовано стан та перспективи розвитку різних видів спорту у Роменському районі. Про це інформував головний спеціаліст сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації Сергій МАТВІЄНКО.

За його словами, у Роменській районній спортивній школі ім. П.Калнишевського культивуються 4 види спорту: біатлон, важка атлетика, футбол, легка атлетика. Вихованці спортивної школи протягом року взяли участь в 19 обласних спортивних змаганнях, зайнявши 29 призових місць, та в 15 Всеукраїнських Чемпіонатах України – 10 призових місць. За 2019 рік виконано 13 перших спортивних розрядів, 5 спортсменам присвоєно звання «Кандидат в майстри спорту», 1  – «Майстер спорту України».