Веб-сторінки ліквідованих РДА

НА ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ТЕБ ТА НС РОЗГЛЯНУТО АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ

26 серпня під керівництвом тимчасово виконуючого обов’язки голови Роменської райдержадміністрації Інни НАУМОВОЇ відбулося чергове засідання районної постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Члени комісії розглянули питання «Про недоліки в забезпеченні техногенної та пожежної безпеки місць збирання, зберігання та переробки врожаю у 2020 році».

Для запобігання виникненню пожеж на об’єктах сільськогосподарського виробництва в період збору врожаю зернових за результатами засідання прийнято ряд рішень.

Зокрема, керівникам сільгосппідприємств доручено забезпечити пожежну безпеку на полях зернових культур, наявність та дотримання нормованої ширини проораних смуг, прокосів, заборонити спалювання стерні, післяжнивних залишків та розведення багать на полях, встановити на хлібних масивах, які пролягають вздовж автомобільних доріг інформаційні знаки, вжити заходів щодо неухильного залучення добровільних та місцевих пожежних команд відповідно до районних Планів залучення сил та засобів на гасіння пожеж в Роменському районі.

Окрім того, розглядалися питання щодо запобігання отруєння грибами серед населення Роменського району в літньо-осінній період 2020 року. За результатами розгляду питання затверджено Комплексний план заходів щодо запобігання отруєння населення району від споживання грибів на 2020 рік.

Також велику увагу було приділено не менш важливим питанням стосовно стану техногенної безпеки потенційно небезпечних об’єктів та об’єктів підвищеної небезпеки. Інформацію Олександра Мазного, головного інспектора Роменського міжрайонного відділу управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області взято до відому.

Протокол засідання районної постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 26.08.2020 № 24