Веб-сторінки ліквідованих РДА

ВІДБУЛИСЬ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ РЯТІВНИКА

День рятівника — свято, яке відзначається в Україні щорічно 17 вересня

З нагоди Дня рятівника сьогодні керівник апарату райдержадміністрації Михайло ЛОМКО, заступник голови районної ради Василь МАЛИК та міський голова Сергій САЛАТУН звернулися з привітальним словом до працівників пожежно-рятувальної служби.

«У вашому покликанні вбачається високий обов’язок перед державою і людьми. Ви люди мужньої професії, сильні духом і завжди з честю забезпечуєте надійний захист національного багатства, життя громадян від вогню, цілодобово підтримуєте постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Ми високо цінуємо ваш професіоналізм, хоробрість, готовність завжди прийти на допомогу. Прийміть слова сердечної вдячності і поваги за вашу відповідальну, мужню працю в ім’я захисту людей. Бажаю вам і вашим родинам добра, здоров’я, щастя та благополуччя!», – зазначив Михайло Ломко, виступаючи перед підрозділом пожежно-рятувальної частини.

Посадовці відзначили, що будні рятівників сповнені надзвичайних ситуацій і подій, іноді й техногенних аварій та природних катаклізмів. Та у всіх випадках вони виконують свій обов’язок з честю – допомагають людям.

За самовідданість, професіоналізм, зразкове виконання своїх функціональних обов'язків та з нагоди святкування Дня рятівника керівник апарату вручив грамоти Роменської районної державної адміністрації кращим працівникам пожежної охорони:

старшому прапорщику служби цивільного захисту Лавріненку Віталію Миколайовичу, командиру відділення 14 державної пожежно-рятувальної частини Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області;

старшині служби цивільного захисту Хуторному Олександру Миколайовичу, командиру відділення-водію 14 державної пожежно-рятувальної частини Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.