Веб-сторінки ліквідованих РДА

ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ РОМЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

19 січня під головуванням голови Роменської районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації, голови Роменської районної комісії з питань ТЕБ та НС Дениса ВАЩЕНКА відбулось чергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

Згідно порядку денного завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи та цивільного захисту населення Роменської районної державної адміністрації Олександр ЛЕВИЦЬКИЙ підвів підсумки роботи районної комісії з питань ТЕБ та НС за 2022 рік.

«З введенням в державі воєнного стану районна ланка єдиної державної системи цивільного захисту була переведена в особливий режим функціонування. Районна комісія з питань ТЕБ та НС, як постійно діючий орган управління цивільного захисту, спрямувала свою роботу на координацію зусиль всіх територіальних органів державної влади, органів місцевого самоврядування на виконання основних завдань цивільного захисту Роменського району у 2022 році»,- зазначив Олександр Левицький.

Начальник Роменської метеостанції Сумського гідрометеорологічного центру Людмила ХОМЕНКО доповіла щодо особливостей погодних умов протягом січня 2023 року та факторів, що впливають на формування весняної повені на річці Сула: снігового покриву, кількості опадів, глибини промерзання грунту, насичення водою верхнього шару грунту.

Головний спеціаліст сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи та цивільного захисту населення Роменської районної державної адміністрації Валерій КОВАЛЬОВ ознайомив членів комісії з проектом Плану заходів районної державної адміністрації  та  органів місцевого самоврядування Роменського району щодо  підготовки та проходження льодоходу, весняного паводку та повені у 2023 році.

За результатами проведеного засідання було затверджено План роботи районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на 2023 рік, а також погоджено пропозиції до проекту Плану заходів райдержадміністрації  та  органів місцевого самоврядування Роменського району щодо  підготовки та проходження льодоходу, весняного паводку та повені у 2023 році.

В заключному слові голова Роменської районної державної адміністрації-начальник районної військової адміністрації Денис ВАЩЕНКО наголосив на важливості виконання всіх планів та завдань які надаються за рішеннями комісії, адже за кожним таким рішенням стоять життя і безпека жителів району та їх майна.