Веб-сторінки ліквідованих РДА

ПЕРЕВІРЕНО ВІДПОВІДНІСТЬ АДРЕСНОГО РЕГІСТРУ ТА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ ВИБОРЦІВ У ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРІ ВИБОРЦІВ ОБЛІКОВИМ ДАНИМ ХМЕЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

В період з 21 по 23 квітня 2021 року, згідно з затвердженим планом,  працівниками відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Роменської районної державної адміністрації спільно з відповідальними Смілівського, Сулимівського та Хмелівського старостинських округів органу реєстрації Хмелівської сільської ради було перевірено відповідність адресного регістру та персональних даних виборців у Державному реєстрі виборців обліковим даним сільської ради

За результатами проведених звірок виявлені розбіжності у 41-го виборці: у виборчій адресі - у 27-ми виборців, в даті народження - у 8-ми виборців, в прізвищі - у 4-х виборців, не внесені до Реєстру - 2 особи. Сформовані та направлені запити до Хмелівської сільської ради та до Роменського МВ УДМС України в Сумській області.

ПЕРЕВІРЕНО ВІДПОВІДНІСТЬ АДРЕСНОГО РЕГІСТРУ ТА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ ВИБОРЦІВ У ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРІ ВИБОРЦІВ ОБЛІКОВИМ ДАНИМ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

В період з 17 по 26 березня 2021 року, згідно з затвердженим планом, працівниками відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Роменської районної державної адміністрації спільно з відповідальними Басівського, Дібрівського та Хустінського старостинських округів органу реєстрації Хмелівської сільської ради було перевірено відповідність адресного регістру та персональних даних виборців у Державному реєстрі виборців обліковим даним сільської ради

За результатами проведених звірок виявлені розбіжності у 47-ми виборців: у виборчій адресі - у 30-ти виборців, в даті народження - у 5-ти виборців, в прізвищі - у 10-ти виборців, не внесені до Реєстру - 2 особи. Сформовані та направлені запити до Хмелівської сільської ради та до Роменського МВ УДМС України в Сумській області. 

ПЕРЕВІРЕНО ВІДПОВІДНІСТЬ АДРЕСНОГО РЕГІСТРУ ТА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ ВИБОРЦІВ

В період з 16 по 25 лютого 2021 року, згідно з затвердженим планом,  працівниками відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Роменської районної державної адміністрації спільно з відповідальними Андріяшівської сільської ради, Волошнівського, Глинського, Новогребельського, Хоминцівського та Ярошівського старостинських округів органу реєстрації Андріяшівської сільської ради було перевірено відповідність адресного регістру та персональних даних виборців у Державному реєстрі виборців обліковим даним сільської ради.

За результатами проведених звірок виявлені розбіжності у 88-ми виборців: у виборчій адресі - у 25-ти виборців, в даті народження - у 33-х виборців, в прізвищі - у 30-ти виборців, не внесені до Реєстру - 2 особи. Сформовані та направлені запити до Андріяшівської сільської ради та до Роменського МВ УДМС України в Сумській області.

ЯК ПОЗНАЧИЛИСЯ ЗМІНИ В АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОМУ УСТРОЇ НА ВЗАЄМОВІДНОСИНАХ ГРОМАДЯН З ДЕРЖАВНИМ РЕЄСТРОМ ВИБОРЦІВ?

Згідно із статтею 10 Закону України «Про Державний реєстр виборців», щоб реалізувати свої права щодо взаємовідносин з Державним реєстром виборців, громадяни можуть:

  • подавати свої персональні дані до відповідного органу ведення Реєстру;
  • отримувати інформацію про своє включення (невключення) чи включення (невключення) інших осіб до Реєстру;
  • отримувати інформацію про використання своїх персональних даних для цілей, не передбачених цим Законом, зокрема про те, кому і з яких підстав надавалася інформація про нього.