Веб-сторінки ліквідованих РДА

МИНУВ МІСЯЦЬ РОБОТИ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ З ЧАСУ ВІДНОВЛЕННЯ РОБОТИ АВТОМАТИЗОВАНОЇ ІНФОРМАЦІЙНО -КОМУНІКАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ «ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ВИБОРЦІВ»

З 22 грудня 2023 року розпочалося часткове відновлення функціонування автоматизованої інформаційно-комунікаційної системи «Державний реєстр виборців». Станом на 01 лютого 2024 року відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Роменської районної державної адміністрації виконав значну частку завдань, поставлених Центральною виборчою комісією у постанові № 83 від 22.12.2023. Відповідно до інструкцій наданих службою розпорядника Реєстру встановлене програмне забезпечення та здійснено налаштування техніки

Протягом січня 2024 року  завантажено 288 відомостей від 39 суб’єктів подання, що на 216 відомостей (на 75%) більше у порівнянні з аналогічним періодом 2022 року. Опрацьовано 760 рядів відомостей про виборців, що  на 438 записів (на 58%) більше  у порівнянні з січнем 2022 року.

Постійно ведеться робота з актуалізації бази даних. Крім того, не припиняються роботи з удосконалення програмного забезпечення АІТС Реєстру, яка може виявляти помилки та кратні включення. Вдосконалюється й комплексна система захисту інформації.

Продовжуємо працювати над веденням Державного реєстру виборців до якого вносяться відомості про громадян України, які відповідно до Конституції України мають право голосу, та складання якісних списків виборців для проведення голосування під час виборів та референдумів.

За інформацією відділу ведення Державного

реєстру виборців апарату Роменської

 районної державної адміністрації