Веб-сторінки ліквідованих РДА

ОБЛАШТУВАННЯ ТА МОДЕРНІЗАЦІЯ УКРИТТІВ – ЦЕ БЕЗПЕКА НАСЕЛЕННЯ В УМОВАХ ВІЙНИ

На цьому наголосила перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації Валентина НАЗАРЕНКО під час наради, яка відбулась 21 травня у Роменській районній державній адміністрації

У нараді також взяли участь представники Регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях та Роменського районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

В ході наради було розглянуто питання збереження та використання за призначенням фонду захисних споруд цивільного захисту на території Роменського району, які під час приватизації не увійшли до статутних капіталів господарських товариств.

Заступник начальника Регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях-начальник управління забезпечення реалізації повноважень у Сумській області Світлана ПЕТРОВА виступила з пропозицією щодо необхідності передачі чотирьох приміщень фонду захисних споруд цивільного захисту у комунальну власність Роменської територіальної громади, які під час приватизації не увійшли до статутних капіталів господарських товариств.

Головний інспектор відділу запобігання надзвичайних ситуацій Роменського районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Олександр ДЄЙНЕКА доповів про стан готовності за призначенням захисних споруд цивільного захисту.

«На сьогодні три з чотирьох об’єктів функціонують та використовуються за призначенням працівниками підприємств на території яких розташовані. Згідно складених актів оцінки стану готовності три протирадіаційні укриття обмежено готові до використання за призначенням», - зазначив Олександр ДЄЙНЕКА.

За результатами обговорення та проведеного аналізу учасниками наради було прийнято відповідні рішення щодо продовження проведення робіт з нарощування фонду захисних споруд на території Роменського району.