Веб-сторінки ліквідованих РДА

ЗАПРОШУЄМО ДО ПІЛОТНОГО ПРОЕКТУ

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України повідомило про офіційне приєднання України до Угоди Світової організації торгівлі про державні закупівлі (Agreement on Government Procurement, GPA)

З 18 травня 2016 року українські компанії отримали право брати участь у державних закупівель 45 країн-учасниць угоди GPA, серед яких: країни ЄС, Японія, США, Корея, Тайвань, Сінгапур, Гонконг і Канада. Загальний об’єм ринку держзакупівель СОТ оцінюється в 1.7 трильйона доларів щорічно, що більш ніж у 30 років перевищує об’єм українського експорту у 2014 році.

Угода GPA поширю головний принцип СОТ – рівний доступ до ринків – на сферу державних закупівель. На сьогодні цей механізм є найпростішим шляхом для виходу українських товаровиробників на зовнішні ринки та експорту вітчизняних товарів, оскільки українськими компаніями не треба витрачати зайвих коштів на маркетинг, домовлятися про вихід у мережу чи відкриття іноземних представництво. 

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України розпочало пілотний проект з підтримки українських компаній, які вперше планують взяти участь у закордонному тендері. Результати пілотного проекту лягатимуть в основу детальних інструкцій та рекомендації для тих українських компаній, які розглядають можливість брати участь у держзакупівлях за кордоном.

Подати заявку на участь у пілотному проекті можна за посиланням: http://goo.gl/forms/kf2B2v4RTx

За більш детальною інформацією з метою участі у програмі просимо звертатися в управління економічного розвитку, торгівлі та організації діяльності центру надання адміністративних послуг Роменської районної державної адміністрації за тел. 2-34-70.