Веб-сторінки ліквідованих РДА

РОБОТА В СИСТЕМІ PROZORRO – ОДИН ІЗ НАЙПОКАЗОВІШИХ КРИТЕРІЇВ ОЦІНКИ ДІЯЛЬНОСТІ ВЛАДИ

Відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» з 1 серпня 2016 року до системи електронних закупівель мають долучитися абсолютно всі державні замовники

Станом на 12.07.2016 у системі «Prozorro» зареєструвалися головні розпорядники бюджетних коштів Роменської районної державної адміністрації (відділ освіти, молоді та спорту; служба у справах дітей, управління соціального захисту населення, відділ агропромислового розвитку, відділ фінансово-господарського забезпечення апарату), комунальний заклад «Центр первинної медико-санітарної допомоги Роменського району Сумської області», комунальний заклад «Роменський районний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» Роменської районної ради Сумської області, Роменський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Роменський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), а також сільські ради Роменського району.

На апаратній нараді при голові Сумської обласної державної адміністрації Клочку М.О. головам районних державних адміністрацій було рекомендовано забезпечити здійснення бюджетними установами та закладами публічних закупівель товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти з максимальним використанням електронної системи закупівель Prozorro.

Розпорядниками бюджетних коштів Роменського району за травень-червень 2016 року оголошено закупівель з використанням системи «Prozorro» на суму 243,1 тис. грн., за рахунок чого вдалося досягти економію бюджетних коштів у сумі 22,9 тис. грн.

 

                                                 Управління економічного розвитку, торгівлі та організації діяльності центру надання адміністративних послуг Роменської районної державної адміністрації