Веб-сторінки ліквідованих РДА

Звернення громадян

Інформація оновлена 23.04.2021

Відділ організаційної роботи та розгляду звернень громадян апарату

Роменської районної державної адміністрації

Адреса: б-р.Свободи,1, м. Ромни, Сумська обл., 42000

Телефон: (05448) 5-31-27

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ДЕНИС ВАЩЕНКО ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

15 червня до голови Роменської районної державної адміністрації Дениса ВАЩЕНКА звернулися троє жителів міста Ромни

Мешканці Роменської територіальної громади порушили питання, у вирішенні яких вони потребують допомоги: забезпечення житлом, надання допомоги у працевлаштуванні.

РОБОЧА ПОЇЗДКА ДО С.ГУБСЬКЕ

Головою Роменської районної державної адміністрації Денисом ВАЩЕНКО спільно з заступником голови Роменської районної державної адміністрації Валентиною НАЗАРЕНКО 31 травня здійснено робочу поїздку до с.Губське з метою сприяння громадянам у вирішенні питань за місцем їх проживання

Під час зустрічі було розглянуто звернення жительки с.Губське щодо питання приватизації земельної ділянки (сінокосу), якою сім’я заявниці користується більше 20 років.

КЕРІВНИК АПАРАТУ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВІВ ЧЕРГОВИЙ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ЗГІДНО ІЗ ЗАТВЕРДЖЕНИМ ГРАФІКОМ

Цього дня до керівника апарату Роменської райдержадміністрації Михайла ЛОМКА звернулася жителька с. Житнє з проханням надати роз’яснення, яким чином можна виправити невірно записану вулицю у свідоцтві про право власності на житловий будинок

Посадовець рекомендував заявниці звернутися до Роменського міськрайонного бюро технічної інвентаризації для виправлення помилки у записі розподілу Реєстру прав. Та роз’яснив, що якщо під час внесення до Реєстру прав записів, передбачених порядком, реєстратором допущено помилку, останній зобов’язаний негайно відредагувати запис або скасувати помилково зроблений запис розділу Реєстру прав.

ВІДПОВІДНО ЗАТВЕРДЖЕНОМУ ГРАФІКУ, ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВІВ ЧЕРГОВИЙ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Зі своїми проблемами до очільника району звернулися жителі селища Діброва

Селяни б’ють на сполох – у них забирають останні пасовища, жителі села просто не зможуть більше розводити худобу, бо не буде де її випасати. Землю, за словами селян, віддають під наділи учасникам АТО.