Веб-сторінки ліквідованих РДА

БІЛЬШЕ 80% ФАХІВЦІВ З ІНВАЛІДНІСТЮ В УКРАЇНІ НЕ МАЮТЬ РОБОТИ: ЯК ДЕРЖАВА ПЛАНУЄ ЗАЛУЧИТИ ЇХ ДО РИНКУ ПРАЦІ?

А ви знаєте, що в Україні понад 2,7 млн людей з інвалідністю? І лише 16% із них мають роботу.Невже так мало фахівців хочуть працювати? Певно, що ні. Одна із причин, що зупиняє людину з інвалідністю податися на вакансію це відсутність належних умов для роботи

За інформацією Громадської організації “Доступно UA” більшість пошуківців з інвалідністю навіть не розглядають оголошення, якщо там не вказано, що роботодавець готовий взяти такого фахівця на роботу.

ДО ВІДОМА, ЗАЦІКАВЛЕНИХ ОСІБ ТА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

За інформацією Посольства України в Чеській Республіці у період з 04 по 06 червня 2024 року у м. Брно (Чехія), відбудеться щорічна міжнародна виставка «URBIS», яка є новим форматом «SmartCitiesMeetup»

Проведення міжнародного виставкового заходу планується за участі представників органів державної влади, місцевого самоврядування та компаній, які спеціалізуються на впроваджені нових технологій у сфері містобудування та забезпечення ефективного функціонування місцевої інфраструктури.

СЕРЕДНІ Й ВЕЛИКІ ПЕРЕРОБНІ ПІДПРИЄМСТВА МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ГРАНТ ДО $500 ТИС. ВІД USAID

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» оголошує грантову програму для підтримки розвитку українських середніх та великих переробних підприємств, яка реалізується у партнерстві з Міністерством економіки України

Загальний обсяг фінансування становитиме $10 млн. У рамках програми буде надано близько 30 грантів обсягом від $150 000 до $500 000. Прийом заявок триватиме до 8 березня 2024 року (включно).

РОЗГЛЯНУТО ОСНОВНІ ЗАХОДИ ЩОДО СПРЯМУВАННЯ ФІНАНСОВОГО РЕСУРСУ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ ЗА ПРІОРИТЕТНИМИ НАПРЯМКАМИ

У Роменській районній державній адміністрації–районній військовій адміністрації відбулася нарада при першому заступнику голови Роменської районної державної адміністрації–начальника районної військової адміністрації Валентині НАЗАРЕНКО з відділом фінансів, економічного та агропромислового розвитку Роменської районної державної адміністрації, де були проаналізовані основні показники спрямування фінансового ресурсу місцевих бюджетів за пріоритетними напрямками

Станом на 01.11.2023 з місцевих бюджетів громад за напрямком забезпечення військових формувань та інших силових підрозділів передбачені кошти в сумі 149,2 млн гривень, в тому числі: