Веб-сторінки ліквідованих РДА

Публічне громадське обговорення з питання щодо наміру отримання дозволу на викиди ТОВ «Агропартнери – 2009», яке розташовано за адресою: вул. Роменська, 51, смт. Липова Долина, Роменський район, Сумська область

Відповідно до Постанов Кабінету Mіністрів України від 13 березня 2002 року № 302 «Про затвердження Порядку проведення та оплати робіт, пов'язаних з видачею дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, обліку підприємств, установ, організацій та громадян-підприємців, які отримали такі дозволи»,від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики (зі змінами) Роменською районною державною адміністрацією 30.09.2021 о 13:00 за адресою: смт. Липова Долина, вул. Роменська, 1 (в приміщенні Липоводолинського будинку культури) буде проведено підготовку до публічного громадського обговорення з питання щодо наміру отримання дозволу на викиди ТОВ «Агропартнери – 2009», яке розташовано за адресою: вул. Роменська, 51, смт. Липова Долина, Роменський район, Сумська область

До участі у проведенні обговорення залучаються в установленому порядку представники органу місцевого самоврядування – Липоводолинської територіальної громади, ТОВ «Агропартнери – 2009», мешканці смт. Липова Долина, від яких надійшли заперечення та інші заінтересовані суб’єкти.

Роменською районною державною адміністрацією до 12.10.2021 приймаються письмові пропозиції та зауваження із зазначеного питання на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або засобами поштового зв’язку: м. Ромни, бул. Свободи 1, 42000.

Публічне громадське обговорення з питання щодо наміру отримання дозволу на викиди ТОВ «Агропартнери – 2009» буде проведено 12.10.2021 року о 13:00 за адресою: смт. Липова Долина, вул. Роменська 1 (в приміщенні Липоводолинського будинку культури).

У разі необхідності, консультації з питання, що винесено на публічне громадське обговорення можна отримати за адресою: місто Ромни бул. Свободи 1, каб. 4 або за номером телефону (05448) 5-31-33.

Відповідальна особа: Федько Людмила Григоріївна, начальник відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, екології та житлово-комунального господарства Роменської районної державної адміністрації.

Звіт про результати публічного громадського обговорення Роменською районною державною адміністрацією в обов'язковому порядку буде доведено до відома громадськості шляхом оприлюднення на офіційному веб-сайті Роменської районної державної адміністрації у розділі "Консультування з громадськістю" не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення.