Веб-сторінки ліквідованих РДА

ЗАЦІКАВЛЕНИХ У РОЗВИТКУ ТУРИСТИЧНОЇ ГАЛУЗІ ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ФОРУМІ «СУМЩИНА ТУРИСТИЧНА. ТОЧКИ ЗРОСТУ ДЕСТИНАЦІЙ»

Як зробити територію ОТГ привабливою для туристів, визначити об’єкти, що стануть родзинками громад, впорядкувати відповідну інфраструктуру до цих локацій.  Цьому будуть навчати представників ОТГ та бізнесу під час  «Стратегічної майстер-сесії для розвитку громад»

У форумі візьмуть участь спеціалісти з розвитку громад, бізнесу, кластеризації, маркетингу, представники креативної індустрії та туризму. Протягом заходу проходитимуть обговорення, обмін думками, пошук ідей (груповий брейнстормінг). На основі інформації наданої представниками ОТГ та професійної консультації спеціалістів буде сформовано стратегічні напрямки туристичних точок зросту дестинацій.

Слід зазначити, що дестинація – це територія, що є привабливою для туристів завдяки наявності унікальних або специфічних туристичних ресурсів та відповідної інфраструктури. Іншими словами, це місце, де турист має можливість реалізувати мету своєї подорожі. 

Проте, не кожна територія може називатися дестинацією. Для цього необхідною: транспортна доступність та наявність певного набору послуг належної якості для обслуговування туристів (трансфер, розміщення, харчування та ін.); наявність цікавих для відвідування пам’яток природи, історії, культури, релігії і т.д., а також наявність інформаційних систем (наприклад, систем комп’ютерного бронювання) задля просування продукту на туристичному ринку.

Довідково. Форум «Сумщина туристична. Точки зросту дестинацій» організовує відділ промоції та туризму Сумської облдержадміністрації спільно з Сумською торгово-промисловою палатою.

Відбудеться Форум 13 грудня о 10.00 у приміщенні Сумської ТПП (м. Суми,  вул. Іллінська, 7А).