Веб-сторінки ліквідованих РДА

ЦИФРОВІЗАЦІЯ НАДАННЯ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ В ОТГ РОБИТЬ ЇХ БІЛЬШ ДОСТУПНИМИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ

На Сумщині пройшов практикум із застосування законодавства на тему: «Надання медичних послуг в ОТГ в умовах реформування: цифровізація та виклики»

Під час навчання модератор заходу, головний лікар Білопільського районного центру первинної медичної допомоги, переможець конкурсу «Головний лікар року – 2019» Костянтин РОЖИН ознайомив присутніх з новаціями в сфері цифровізації надання медичних послуг в об’єднаних громадах та основними нормативно-правовими актами, що регулюють цю діяльність.

Особливу увагу Костянтин Рожин приділив поширеним проблемам з повним переходом на електронні платформи та шляхам їх вирішення.

Протягом другої навчальної секції учасники практикуму ознайомилися з процесом запровадження пацієнт-орієнтовної допомоги, переходом до доказової медицини та виконали низку практичних завдань в групах.

«Більшість об’єднаних громад Сумської області мають значну площу і, як наслідок, значну розпорошеність окремих закладів охорони здоров’я. Цифровізація цієї сфери дозволяє відкрити нову сторінку в надані медичних послуг населенню, зробити їх ефективнішими, оперативнішими та зручнішими», – підбила підсумки координатор Офісу реформ у Сумському РВ Асоціації міст України Ніна МЕЛЬНИК.

Захід відбувся в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (PULSE), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

За інформацією Офісу реформ у Сумському регіональному відділенні Асоціації міст України