Веб-сторінки ліквідованих РДА

ПРОЗОРІСТЬ ТА ПІДЗВІТНІСТЬ

Інформація оновлена 05.01.2024

Роменська міська територіальна громада

Липоводолинська селищна територіальна громада

Недригайлівська селищна територіальна громада

Хмелівська сільська територіальна громада

_________________________________________________________________________________________________________

Оприлюднено 23.10.2023

Інформація щодо надання та використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та/або субвенція з місцевого бюджету за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету відповідно до постанови/розпорядження станом на 20.10.2023 р.

Оприлюднено 27.10.2023

Інформація щодо надання та використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та/або субвенція з місцевого бюджету за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету відповідно до постанови/розпорядження станом на 27.10.2023 р.

Оприлюднено 06.11.2023

Інформація щодо надання та використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та/або субвенція з місцевого бюджету за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету відповідно до постанови/розпорядження станом на 03.11.2023 р.

Оприлюднено 17.11.2023

Інформація щодо надання та використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та/або субвенція з місцевого бюджету за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету відповідно до постанови/розпорядження станом на 17.11.2023 р.

Оприлюднено 27.11.2023

Інформація щодо надання та використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та/або субвенція з місцевого бюджету за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету відповідно до постанови/розпорядження станом на 24.11.2023 р.

Оприлюднено 04.12.2023

Інформація щодо надання та використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та/або субвенція з місцевого бюджету за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету відповідно до постанови/розпорядження станом на 01.12.2023 р.

Оприлюднено 08.12.2023

Інформація щодо надання та використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та/або субвенція з місцевого бюджету за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету відповідно до постанови/розпорядження станом на 08.12.2023 р.

Оприлюднено 15.12.2023

Інформація щодо надання та використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та/або субвенція з місцевого бюджету за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету відповідно до постанови/розпорядження станом на 15.12.2023 р.

 Оприлюднено 29.12.2023

Інформація щодо надання та використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та/або субвенція з місцевого бюджету за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету відповідно до постанови/розпорядження станом на 29.12.2023 р.

_________________________________________________________________________________________________________

НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ АКТИ

 _________________________________________________________________________________________________________

 

ДЕРЖАВА ДОПОМАГАЄ ГРОМАДАМ СУМЩИНИ ВІДНОВЛЮВАТИ ОБ’ЄКТИ ІНФРАСТРУКТУРИ, ПОШКОДЖЕНІ ЧЕРЕЗ АГРЕСІЮ РФ

Як повідомила під час брифінгу заступниця начальника Сумської ОВА, керівник обласної робочої групи «Прозорість і підзвітність» Марія ЗОНОВА, крім відновлення житла громадян у рамках програми «єВідновлення», держава допомагає нашій та іншим областям України, які постраждали від ворога, відновлювати школи, лікарні, будувати укриття, закуповувати техніку тощо

«На Сумщині продовжуємо реалізовувати проєкти з відновлення. Ми багато встигли зробити в минулому році – це будівництво захисних споруд у навчальних закладах, важливі об’єкти з водопостачання, закупівля техніки. У цьому році триває реконструкція Охтирської ТЕЦ, яка постраждала від ворога, ряд інших проєктів, розпочатих минулоріч тощо», – розповіла Марія Зонова.

ЄВІДНОВЛЕННЯ: 1501 ЖИТЕЛЬ СУМЩИНИ ОТРИМАВ КОМПЕНСАЦІЮ ЗА ПОШКОДЖЕНЕ МАЙНО НА СУМУ МАЙЖЕ 129 МЛН ГРН

Про це повідомила заступниця начальника Сумської обласної військової адміністрації, керівник робочої групи «Прозорість і підзвітність» Марія ЗОНОВА

Територія Сумщини – одна із найбільших, яка страждає сьогодні від ворожих атак, постійно є прильоти. І на жаль, наші мешканці втрачають власне житло, а громади – важливі об’єкти інфраструктури.

ГРОМАДИ ОХТИРСЬКОГО ТА СУМСЬКОГО РАЙОНІВ ПРОДОВЖАТЬ РЕАЛІЗОВУВАТИ НА СВОЇЙ ТЕРИТОРІЇ 11 ЗНАКОВИХ ПРОЄКТІВ З ВІДНОВЛЕННЯ У 2024 РОЦІ

Про це повідомила під час брифінгу заступниця начальника Сумської ОВА, керівник робочої групи «Прозорість та підзвітність» Марія ЗОНОВА

«На цьому тижні разом із начальником Сумської обласної військової адміністрації Володимиром АРТЮХОМ ми здійснили робочі поїздки до Охтирського та Сумського районів, зустрічалися з головами громад. Обговорювали проблемні питання, які стосуються основних напрямків діяльності Сумської ОВА та громад області. Також говорили про проєкти з відновлення», – зазначила Марія Зонова.

В ОХТИРСЬКОМУ РАЙОНІ НЕОБХІДНО АКТИВІЗУВАТИ РОБОТУ ПО ЗАХИСТУ ЛЮДЕЙ І УКРІПЛЕННЮ ОБОРОНИ

Під час робочої поїздки в Охтирський район начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ узгодив з керівництвом району та головами громад плани щодо виконання  завдань, поставлених Верховним Головнокомандувачем, Урядом

«На Сумщині є місто-герой і це Охтирка. Але я знаю, що усі громади району майже два роки тому героїчно відстоювали свою землю. Ви як ніхто знаєте, що таке війна, – підкреслив Володимир Артюх. – Сьогодні ви теж маєте бути героями як в питаннях оборони та захисту, так і в ряді інших завдань, від виконання яких залежить наша Перемога».

СУМЩИНА ОТРИМАЛА ПОНАД 320 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ НА ЗАКІНЧЕННЯ РЕАЛІЗАЦІЇ 16 ПРОЄКТІВ З ВІДНОВЛЕННЯ

Про це повідомила заступниця начальника Сумської обласної військової адміністрації, керівник робочої групи «Прозорість і підзвітність» Марія ЗОНОВА

Заступниця начальника Сумської ОВА нагадала, що в минулому році громади за державні кошти у співфінансуванні з місцевими бюджетами реалізували на своїй території 25 проєктів з відновлення.

«ПРОЗОРІСТЬ І ПІДЗВІТНІСТЬ» РОЗПОЧИНАЄ ПЕРЕВІРКУ ТЕНДЕРНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ В ГРОМАДАХ СУМЩИНИ»

Про це під час першого в цьому році засідання робочої групи повідомила її керівник, заступниця начальника Сумської обласної військової адміністрації Марія ЗОНОВА

«Робота група «Прозорість і підзвітність» спускається на рівень нижче і тепер перевірятиме закупівлі в громадах. За дорученням начальника Сумської обласної військової адміністрації Володимира АРТЮХА, ми розпочинаємо досліджувати закупівлі, які здійснює Сумська територіальна громада. А потім будуть районні центри – Охтирка, Конотоп, Шостка, Ромни, далі – інші громади.

НА СУМЩИНІ РЕАЛІЗОВАНО В МИНУЛОМУ РОЦІ 26 ПОТУЖНИХ ПРОЄКТІВ З ВІДНОВЛЕННЯ

Заступник начальника Сумської обласної військової адміністрації Марія ЗОНОВА підбила підсумки робочої групи «Прозорість і підзвітність»

«Предметом нашого дослідження у 2023 році були 60 проєктів, які фінансувались за рахунок коштів державного бюджету і співфінансувались з місцевих бюджетів. Загальна вартість цих проєктів становила близько 2 мільярдів гривень, – повідомила Марія Зонова. – І наше з вами завдання було – якомога прозоріше відслідковувати виконання робіт, відпрацювати з підрядними організаціями і з проведеними процедурами закупівель».

ЛИПОВОДОЛИНСЬКА ГРОМАДА ПРОВЕЛА РЕКОНСТРУКЦІЮ ПРУ ДЛЯ УЧНІВ ЗА РАХУНОК СУБВЕНЦІЇ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ

На облаштування безпечних умов у закладі загальної середньої освіти Липоводолинська громада отримала з державного бюджету субвенцію у розмірі 6 210 000 грн на реалізацію проєкту: «Реконструкція протирадіаційного укриття (ПРУ) по вул. Короленка, 1 смт Липова Долина Роменського району Сумської області»

На умовах співфінансування з місцевого бюджету було виділено 691 000 грн.

29.09.2023 року підписано договір з переможцем ТОВ «СОДІ КОМ» та розпочато будівельні роботи.

 

У СЛУЖБІ ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ СУМЩИНИ - НОВИЙ КЕРІВНИК

Важливий напрямок роботи очолив Іван Смага, який має значний досвід роботи у відповідній сфері

Начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ відрекомендував колективу нового керівника та побажав плідної роботи, спрямованої в тому числі на реалізацію ряду масштабних  проєктів на Сумщині.

Більше статей...

  1. СУБВЕНЦІЯ ВИДІЛЕНА НА РЕМОНТ ПРУ ТЕРНІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ ПОВЕРНУЛАСЯ ДО ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ
  2. ДЕНИС ВАЩЕНКО: НОВИЙ ВОДОГІН У ХУСТЯНЦІ ЗАБЕЗПЕЧИТЬ 280 АБОНЕНТІВ ЦЕНТРАЛІЗОВАНИМ ВОДОПОСТАЧАННЯМ
  3. НА СУМЩИНІ У ЗАКЛАДІ ОСВІТИ ОБЛАШТУВАЛИ СУЧАСНЕ УКРИТТЯ
  4. СТАН ВИКОРИСТАННЯ ДЕРЖАВНИХ КОШТІВ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТІВ ОБГОВОРИЛИ РОБОЧОЮ ГРУПОЮ «ПРОЗОРІСТЬ ТА ПІДЗВІТНІСТЬ»
  5. ГРОМАДИ СУМЩИНИ ВЖЕ ПОБУДУВАЛИ ВОДОГОНИ ЗА БЮДЖЕТНІ КОШТИ І ЗАВЕРШУЮТЬ РОБОТИ З БУДІВНИЦТВА УКРИТТІВ У 13 ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ
  6. РОЗПОРЯДНИКИ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ ВІДТЕПЕР МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ АРГУМЕНТУВАТИ НЕОБХІДНІСТЬ, ДОЦІЛЬНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ УСІХ ЗАКУПІВЕЛЬ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ЧЕРЕЗ САЙТ «PROZORRO»
  7. СУМЩИНА: ГРУПА «ПРОЗОРІСТЬ І ПІДЗВІТНІСТЬ» ПЕРЕХОДИТЬ НА НОВИЙ ФОРМАТ РОБОТИ
  8. У ШОСТКИНСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ДИТЯЧОЇ ЛІКАРНІ
  9. ВІДНОВЛЕННЯ МІСТА-ГЕРОЯ: ОХТИРСЬКА ГРОМАДА РОЗПОЧАЛА РЕАЛІЗАЦІЮ МАСШТАБНОГО ПРОЕКТУ ЩОДО БУДІВНИЦТВА ПРИМІЩЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ З ІНТЕГРОВАНИМ ЦНАПОМ
  10. КОНОТОПСЬКА ГРОМАДА – ЄДИНА В ОБЛАСТІ, ЯКА Й ДОСІ НЕ ЗАКУПИЛА СПЕЦІАЛЬНУ АВТОТЕХНІКУ ЗА БЮДЖЕТНІ КОШТИ