Веб-сторінки ліквідованих РДА

НА СУМЩИНІ У ЗАКЛАДІ ОСВІТИ ОБЛАШТУВАЛИ СУЧАСНЕ УКРИТТЯ

Захисну споруду оглянув начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ

«Ремонтні роботи об’єкті тривали 3 місяці. Будівництво розпочалося у вересні, а вже в грудні діти можуть перебувати у безпечному та комфортному бомбосховищі під час оголошення повітряної тривоги. Ремонт укриття зроблений дійсно якісно. Бомбосховище цього навчального закладу успішно пройшло всі необхідні перевірки і відповідає вимогам Державної служби з надзвичайних ситуацій», - підкреслив очільник області.

За інформацією Володимира Артюха, усі етапи реалізації проєкту перебували на контролі робочої групи з питань протидії корупції «Прозорість і підзвітність». Це дозволило уникнути корупційних ризиків, гарантувати високу якість ремонту та запобігти закупівлі будівельних матеріалів за завищеними цінами.

Наразі на Сумщині за державні кошти реалізуються близько 60 проєктів з відновлення.

Зокрема, за напрямком «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на облаштування безпечних умов в закладах загальної середньої освіти» виділено 73,3 млн грн на 15 укриттів у школах у Недригайлівській, Хотінській, Кролевецькій, Буринській, Сумській, Липоводолинській, Великописарівській, Лебединській і Садівській громадах.