Веб-сторінки ліквідованих РДА

У СЛУЖБІ ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ СУМЩИНИ - НОВИЙ КЕРІВНИК

Важливий напрямок роботи очолив Іван Смага, який має значний досвід роботи у відповідній сфері

Начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ відрекомендував колективу нового керівника та побажав плідної роботи, спрямованої в тому числі на реалізацію ряду масштабних  проєктів на Сумщині.

«Ми з вами продовжуємо працювати над проєктами по відновленню Сумщини. Один з найважливіших  – це президентський проєкт відновлення Тростянця на загальну суму понад 600 млн. Реалізовуватимемо й дорожні проєкти. Пріоритетною є задача Верховного Головнокомандувача, Прем’єр-міністра України щодо будівництва фортифікаційних споруд. І в цьому ми , безумовно, розраховуємо на вашу допомогу, як професіоналів своєї справи, досвідчених фахівців», - зазначив Володимир Артюх.

Варто зазначити, що Службою відновлення та розвитку інфраструктури Сумської області розпочато будівельні роботи з реконструкції залізничного вокзалу та привокзальної площі та на семи об’єктах з капітального ремонту (двох автомобільних доріг загального користування, двох багатоквартирних житлових будинків, трьох будівель та приміщень Тростянецької міської лікарні).

Ці та інші об’єкти в області, які відновлюються за бюджетний кошт, є предметом діяльності робочої групи при ОВА «Прозорість і підзвітність», яка працює над тим щоби упередити ризики, пов’язані з порушеннями використання бюджетних коштів, забезпечити якість та ефективність виконання робіт.

Новий начальник Служби відновлення та розвитку інфраструктури Сумської області подякував очільнику Сумщини за довіру: «Я тут з єдиною метою – відновити прикордонний регіон від наслідків російської агресії,розвивати його, допомогти громадам, які постраждали, і утримати існуючу інфраструктуру. Дуже вдячний Вам за підтримку і співпрацю»