Веб-сторінки ліквідованих РДА

ДЕРЖАВА ДОПОМАГАЄ ГРОМАДАМ СУМЩИНИ ВІДНОВЛЮВАТИ ОБ’ЄКТИ ІНФРАСТРУКТУРИ, ПОШКОДЖЕНІ ЧЕРЕЗ АГРЕСІЮ РФ

Як повідомила журналістам під час брифінгу заступниця начальника Сумської обласної військової адміністрації, керівник обласної робочої групи «Прозорість і підзвітність» Марія ЗОНОВА, крім відновлення житла громадян у рамках програми «єВідновлення», держава допомагає нашій та іншим областям України, які постраждали від ворога, відновлювати школи, лікарні, будувати укриття, закуповувати техніку тощо

«На Сумщині продовжуємо реалізовувати проєкти з відновлення. Ми багато встигли зробити в минулому році – це будівництво захисних споруд у навчальних закладах, важливі об’єкти з водопостачання, закупівля техніки. У цьому році триває реконструкція Охтирської ТЕЦ, яка постраждала від ворога, ряд інших проєктів, розпочатих минулоріч тощо», – розповіла Марія Зонова.

Крім того, на Сумщині діє експериментальний Президентський проєкт у місті Тростянець. У рамках цього проєкту відновлюють два багатоквартирні житлові будинки за рахунок коштів державного бюджету. У минулому році роботи було розпочато. У цьому році вони продовжаться. На ці будинки передбачені кошти державного бюджету обсягом 29 млн грн та 46 млн грн. Тож власники квартир у будинках, які найбільше постраждали від бойових дій, фактично отримають нове житло.

Серед інших об’єктів у місті Тростянець здійснюється реконструкція привокзальної площі, дорожньої розв’язки тощо. У цьому році виконання робіт продовжується.

«В області працює робоча група «Прозорість і підзвітність». Ми контролюємо ці види робіт у плані ефективного, економного, цільового використання бюджетних коштів, – говорила Марія Зонова. – Наша робоча група працює з цінами, ціновими пропозиціями, тендерними пропозиціями і застосовуємо цілий ряд засобів нагляду і контролю. До «Прозорості і підзвітності» долучені перевіряючі та правоохоронні органи, і ми щотижнево збираємося, аналізуємо, що відбувається в тендерних закупівлях, у виконанні робіт, даємо замовникам рекомендації. А замовниками, до речі, у нас є територіальні громади».

Дивитися брифінг за посиланням: https://youtu.be/eHvHyv2bTB0