Веб-сторінки ліквідованих РДА

У ЛИПОВІЙ ДОЛИНІ ЗАПУСТИЛИ У ПОВНОМУ РЕЖИМІ РОБОТИ СУЧАСНИЙ ЦНАП

Заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Вікторія МЕДВІДЬ в рамках робочої поїздки в Роменський район відвідала ЦНАП, який відучора запрацював у повному режимі роботи

Центр надання адміністративних послуг у Липоводолинській громаді відкрився наприкінці минулого року. На ремонт та облаштування Центру надання адміністративних послуг було спрямовано понад 3,6 млн гривень бюджетних коштів, з них субвенція з державного бюджету для співфінансування капітального ремонту приміщення – 1,7 млн гривень. Обладнання для ЦНАП придбано за допомогою програми «U-LEAD з Європою».

Донедавна ЦНАП працював у тестовому режимі, тому що не були запущені всі базові реєстри, необхідні для роботи. Наразі усі реєстри працюють і працівники ЦНАПу мають можливість надавати жителям громади повний перелік адміністративних послуг.

За 5 місяців 2021 року фахівцями відділу ЦНАП надано 7405 адміністративних послуг.

На сьогодні команда відділу ЦНАП сформована фаховими реєстраторами, адміністраторами та спеціалістами. Всього у ЦНАПі працює 12 працівників. Крім того, є 12 віддалених робочих місць.

«Центр надання адміністративних послуг – це єдине місце, де можна отримати найнеобхідніші адміністративні послуги в комфортних умовах», – зазначила Вікторія Медвідь.

Наразі ЦНАП спільно із Липоводолинською селищною радою працює над налагодженням належної та уніфікованої системи взаємодії з віддаленими робочими місцями-фахівцями ЦНАПу та суб’єктами надання послуг.