Веб-сторінки ліквідованих РДА

РОЗШИРЕННЯ ПРОГРАМИ «ДОСТУПНІ КРЕДИТИ 5-7-9%»: ТЕПЕР ЇЇ КОШТОМ МОЖНА ПРИДБАТИ ГАЗОВІ ГЕНЕРАЦІЙНІ УСТАНОВКИ

Кабінет Міністрів України розширив можливості державної програми «Доступні кредити 5-7-9%». Тепер її коштом підприємці зможуть придбати та встановити електрогенераційні установки, які працюють на газу. Відповідну постанову Уряд ухвалив на засіданні 18 червня 2024 року

«Через масштабні обстріли енергетичної інфраструктури з боку рф за останні місяці Україна втратила близько 9 ГВт потужностей. Зараз ми маємо не лише відновлювати пошкоджені об’єкти енергогенерації, а й будувати нову розгалужену енергосистему, яка буде стійкою до обстрілів з боку ворога.

«КОМПАС: РЕСТАРТ ТА РОЗВИТОК БІЗНЕСУ» - ОСВІТНЯ ПРОГРАМА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ ВПО

Офіс з розвитку підприємництва та експорту спільно з VECTOR GROUP оголошують набір на національну практичну освітню програму для 220 підприємців з-поміж ВПО, які здобудуть практичні знання та поштовх для перезапуску власної справи

Компас: рестарт та розвиток бізнесу – довгострокова практична освітня програма для підприємців з-поміж ВПО, яка покликана надати знання та поштовх для подальшого розвитку власної справи або підприємства. За результатами навчання учасники запровадять нові підходи до організації діяльності, а найактивніші зможуть збільшити прибуток від власної підприємницької діяльності.

НАЦІОНАЛЬНА ПРЕМІЯ UEPA: ПОДАВАЙТЕ ЗАЯВКУ НА ОТРИМАННЯ ВІДЗНАКИ ЗА РОЗВИТОК ПІДПРИЄМНИЦТВА

Стартує відбір учасників на отримання національної премії за внесок у розвиток підприємництва — Ukrainian Enterprise Promotion Awards (UEPA). 

UEPA — це український національний етап відбору кандидатів на участь у європейській премії European Enterprise Promotion Awards (EEPA)*. Премією UЕРА будуть нагороджені ініціативи, що сприяють розвитку українського малого й середнього підприємництва на національному, регіональному та місцевому рівнях. Цього року проведення відбору координує Міністерство економіки України.  

ПРОГРАМА МІНІ-ГРАНТІВ ДЛЯ СУБ’ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦТВА

Програма «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» продовжує свою діяльність в Україні, щоб підтримати малі та середні підприємства під час воєнного стану в країні

Дана програма спрямована на підвищення конкурентоспроможності економіки України, покращення інституційних та регуляторних умов на національному та місцевому рівнях, завдяки яким малі та середні підприємства (МСП) можуть скористатися новими економічними перспективами, які пропонує Угода про асоціацію з ЄС.

ПРО УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ INTERREG “ДУНАЙСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ПРОГРАМА 2021-2027”

У листопаді 2022 р. Європейська Комісія затвердила програму Interreg “Дунайська регіональна програма 2021-2027” (далі — Програма)

Країнами-учасниками Програми є Австрія, Болгарія, Хорватія, Чеська Республіка, Німеччина, Угорщина, Румунія, Словаччина, Словенія, Боснія і Герцеговина, Молдова, Чорногорія, Сербія та Україна.

 

Більше статей...

  1. ПРО ПРОГРАМУ МІНІ-ГРАНТІВ ДЛЯ СУБ’ЄКТІВ МІКРОПІДПРИЄМНИЦТВА
  2. UKRAINE REBUILDING TASK FORCE - ГОТУЙМОСЯ ДО ВЕЛИКОЇ РЕКОНСТРУКЦІЇ!
  3. МІКРОГРАНТИ НА СТВОРЕННЯ АБО РОЗВИТОК ВЛАСНОГО БІЗНЕСУ
  4. СПРИЯННЯ ТА ПІДТРИМКА ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ - ОСНОВА ЕКОНОМІЧНОГО ТА СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ РАЙОНУ
  5. НА СУМЩИНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ ПРОЕКТІВ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЧАСТКОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ СПЛАЧЕНИХ ВІДСОТКІВ ЗА КРЕДИТАМИ
  6. ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА!
  7. ОЧІЛЬНИК РАЙОНУ ДЕНИС ВАЩЕНКО ПРИВІТАВ ПІДПРИЄМЦІВ РОМЕНЩИНИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ
  8. ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА!
  9. НА СУМЩИНІ ДО 30-РІЧЧЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ ПЛАНУЮТЬ ПРОВЕСТИ СВЯТО МЕДУ
  10. СТВОРЕНО ГРАНТОВИЙ ДАЙДЖЕСТ АКТУАЛЬНИХ ПРОЕКТІВ ТА КОНКУРСІВ ДЛЯ ЗАЛУЧЕННЯ МІЖНАРОДНОЇ ТЕХНІЧНОЇ ДОПОМОГИ