ЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ

26 травня у виставковому центрі «Іллінський» Сумської торгово-промислової палати відбудеться XІІI Міжнародна універсальна виставка міжрегіональної і зовнішньоекономічної співпраці «Слобожанський міст-2016», присвячена Дню Європи в Україні 

«Родзинкою» цьогорічної «Слобожанського мосту» стане Міжнародний бізнес-форум «Відчиняємо ворота в Європу» за участю дипломатів, експертів у галузі міжнародного права, представників бізнесу зарубіжних держав.

Метою заходу є презентація потенціалу підприємств і підприємців регіону, залучення інвестицій в економіку області.

Свої виробничі здобутки презентуватимуть близько 40 підприємств Сумщини, серед них — лідери у галузях машинобудування, переробної, легкої промисловості, енергетичного комплексу, консалтингу, освіти та інформаційних технологій.

Попередню згоду на участь у виставці дали Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Македонія в Україні Й.В. Столе Змеєкоски, Надзвичайний і Повноважний Посол Чорногорії в Україні Любомир Мішуровіч, перший секретар Посольства Словацької Республіки в Україні Соня Крайчева; Радник торгово-економічної служби Посольства Республіки Білорусь в Україні Ольга Ковальова, Почесний Консул Азербайджанської Республіки Афган Салманов, представники ділових кіл Чеської Республіки, Китайської Народної Республіки, Великобританії.

У рамках виставки буде підписано Меморандум між засновниками Агенції регіонального розвитку Сумської області.

.

За матеріалами сайту ТОВ «Телекомпанія СТС»

 

За більш детальною інформацією з метою участі у виставці звертатися в управління економічного розвитку, торгівлі та організації діяльності центру надання адміністративних послуг Роменської районної державної адміністрації за тел. 2-34-70.